HOME

   

 

 

Psi Rozwój - Twoja psia przewodniczka po ich świecie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moim głównym celem jest pomoc w zrozumieniu mechanizmów zachowań oraz emocji jakie kierują psem w codziennym życiu, a tym samym pomóc psom zrozumieć świat ludzi.

Świadoma paca z psem to nic innego niż czytelna komunikacja i zrozumienie. Tym własnie od lat kieruję się w pracy z psami.

Przestrzeń, zaufanie, zrozumienie i wiedza pozwala w umiejętny sposób pomóc naprawić lub wzmocnić relację ze zwierzęciem.

Doświadczając od dziecka głębokiej więzi ze zwierzętami, nauczyłam się w dorosłym życiu odczytywać ich emocje, a czytanie emocji psa w danej sytuacji to klucz do zrozumienia i budowania prawdziwej relacji.

Jeśli zrozumiemy co w danej chwili czuje pies, jakie ma potrzeby, strategie przetrwania, to jakiego wsparcia potrzebuje w danym momencie, pozwoli budować u niego poczucie bezpieczeństwa a tym samym dajemy psu wiecej wolności i swobody, uczymy samokontroli i pewności siebie dzięki czemu pies staje się bardziej stabilny i zrównoważony. 

Uważam, że szkolenie to tylko wsparcie w całym procesie. Prawdziwą siłą w pracy z psem jest jasna KOMUNIKACJA, WSPARCIE i RÓWNOWAGA w codziennym życiu.

Mogę być Twoim przewodnikiem w ich świecie...w ich i Twoim rozwoju.